• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش آنلاین

آموزش آنلاین یا Online Education عبارت است از یادگیری برنامه ریزی شده ای که در فضای مجازی صورت می‌گیرد. به همین دلیل آموزش آنلاین، به تکنولوژی های ارتباطی و نهادی برای طراحی و برنامه ریزی آموزش نیازمند است. یادگیری آنلاین فقط بر روی نیاز های یاد گیرنده برای رابطه با مدرس تمرکز می کند، درحالی که آموزش آنلاین باید شامل دو طرف ارتباط، یعنی مدرس و دانشجو باشد.
در ادامه با GB Training همراه باشید تا بیشتر با مفهموم و مزایای ال ام اس آشنا شوید.

عمدتا کلاس‌های آنلاین به دو دسته تقسیم بندی می‌شوند؛ کلاس‌های آنلاین بدون مدرس و ویدئو محور و کلاس‌هایی که با حضور مدرس برگزار می‌شوند.

آموزش آنلاین چیست

در کلاس‌های آنلاین ویدئو محور هیچ نظارتی از جانب مدرس وجود ندارد و دانش آموزان با منابع آموزشی آماده شده و بدون نظارت مدرس شروع به یادگیری می‌کنند. این‌گونه کلاس‌ها رایج ترین نوع برگزاری کلاس‌های آنلاین است که مدرس ممکن است فقط به ارزیابی دانشجویان بپردازد. در اینگونه کلاس‌ها یک ویدئو آموزشی به دانشجو داده می‌شود تا مشاهده کند و در نهایت ممکن است یک آزمون آنلاین وجود داشته باشد.

اما کلاس آنلاین با حضور مدرس در بسیاری از مولفه‌ها شبیه کلاس‌های فیزیکی است. در این نوع کلاس‌ها یک مدرس وجود دارد که در زمان مشخصی کلاس درس را برگزار می‌کند و دانشجویان از طریق ویدئو کنفراس یا همان وبینار در کلاس شرکت می‌کنند. در این کلاس اسلایدها نمایش داده می‌شوند و میتوانید سر فصل مطالب را ببینید و اگر سوالی از مدرس داشتید بپرسید تا به سوالات شما پاسخ داده شود. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر، مقاله ما در رابطه با وبینار و کاربرد های آن را مطالعه بفرمایید.

کلاس آنلاین چیست

کلاس آنلاین در واقع دوره های آموزشی هست که به صورت ویدیو، پادکست، متن ارائه می شود اما برخلاف کلاس واقعی محدودیت هایی در تعامل بین مخاطب و ارائه کننده وجود دارد. مثلا اغلب ویدیوها و محتوای درس ضبط شده است، اما کلاس هایی هستند که در قالب وبینار ارائه میشود و کاملا زنده بوده و می توان تعامل دو طرفه با استاد و شاگرد نیز برقرار نمود.

جالب است بدانید که امروزه میلیون ها دانشجو بصورت آنلاین در حال یادگیری و مشاهده دوره های آموزشی هستند که این عدد روز به روز در حال افزایش است.

گروه آموزشی GB Training با شعار  آموزش برای همه – Training For All – دسترسی شما را به کلاس های آموزشی آنلاین و وبینارهای آموزشی فراهم نموده است.
فقط چند دقیقه زمان تا شروع یک دوره ی آموزشی فاصله دارید .

تیر ۱۶, ۱۳۹۹

۰ پاسخ به "آموزش آنلاین"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی شده توسط : گروه آموزشی GB Training - آموزش برای همه - Training For All